סוככי מסך

סוככי מסך נחשבים למוצר קירוי והצללה ייחודי ואיכותי ביותר. סוככי המסך כשמם כן הם, באים לידי ביטוי בדמותו של מסך עולה ויורד במקביל לחלון, ומסך שמספק הצללה לכל אורך ורוחב החלון – ממש כמו הווילון הקלאסי והמוכר, אבל איכותי וטוב בהרבה.

על המאפיינים והיתרונות של סוככי מסך

היות והמסך מהווה את עמוד השידרה של סוכך המסך, הרי והוא מורכב מבד עבה ומאופיין באריגה בצפיפות גבוהה ביותר, שמעניקה לו חוזק רב. בנוסף, סוככי מסך ניתנים במגוון גדלים, וזאת על מנת לענות להיצע החלונות הרב והמגוון שקיים בשוק, וגם ניתנים לשילוב עם סנטק.

יחד עם זאת, היתרון הגדול ביותר של סוכך המסך טמון בפיתרון הקירוי וההצללה האנכיים שהוא מספק – כלומר, בניגוד לכל הסוככים שמספקים הגנה והצללה מלמעלה, סוכך המסך מספק הגנה והצללה חזיתית וצדדית.

בנוסף, קיימים כמה וכמה סוגים של סוככי מסך: עם או בלי מסילות. בעלי מנגנון פתיחה וסגירה ידניים או חשמליים. בעלי עיצוב חלק או עם שיבוץ חלונות / חלקים שקופים בסוכך ועוד.

הקירוי וההצללה האנכיים שמספק סוכך המסך נחוצים ביותר בעיקר במסגרת בתים פרטיים ובתי עסק אשר זקוקים לסגירת חורף והצללה בקיץ.

על הקשר בין חוק המרפסות לסוככי המסך

היום, רוב המרפסות הינן מקורות, וזאת כתוצאה ישירה לחוק המרפסות החדש, שמאפשר בניית מרפסות לבניינים קיימים לא באופן מדורג אלא אחת על השנייה. בנייה זו מביאה לכך, שכל המרפסות היום זקוקות להגנה צדדית וקידמית באמצעות פיתרון קירוי והצללה דינאמי, שלא טעון אישור עירייה מנהלי.

על סוככי המסך של חברת הסוכך

חברת הסוכך מוצרי הצללה ייחודיים מייבאת סוככי מסך של חברת פלורידה האיטלקית, אחת מהשחקניות המובילות בעולם בתחום הסוככים.

סוככי מסך אלו מאופיינים בתשתית טכנולוגית ראשונה במעלה, ובאיכות גימור חסרת פשרות שעומדת בתקנים המחמירים ביותר בעולם.