סנטק

פרגולות אלומיניום סנטק, ובאנגלית SUNTECH, הן פרגולות חדשניות, ייחודיות ומיוחדות אשר נוצרו בטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת להן להתקפל במהירות, להתאים לכל מזג אוויר ומעניקה עיצוב ומראה מרהיבים.

פרגולות סנטק מתאימות לבתים פרטיים ולבתי עסק מכל הסוגים ובכל המרחבים.

על המבנה והמאפיינים של סנטק

פרגולות סנטק מאופיינות בתשתית כמו של רוב הסוככים המתקדמים. ככזה, התשתית שלהן מורכבת מזרועות, פינות וצירים אשר עשויים מחומר אלומיניום עבה וקשיח. יחד עם זאת, תשתית הסנטק מחזיקה במרכיבים הבלעדיים הבאים: מרזב ייעודי אשר אוסף את כל המים היורדים אל הסוכך. תאורת לדים איכותית אשר מותקנת ישירות בתוך הפרופילים. מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי קל ונוח לתפעול.

בנוסף, פרגולות אלומיניום סנטק מאופיינות גם ביתרונות הייחודיים הבאים: יכולת התקפלות והתאמה מוחלטת למרחב שבהן הן נמצאות. מראה מעוצב, מסוגנן ויוקרתי ביותר. עמידות מקסימלית בפני כל תנאי קיצוני של מזג אוויר כמו רוחות, גשם, שלג ועוד.

סנטק מיועד למרחבים רבים

בתים פרטיים מכל הסוגים ובכל מתחמי המגורים. בתי עסק מסוגים רבים ומגוונים כמו בתי קפה, מסעדות, גני אירועים ומועדוני ספורט מסוגים שונים.

המראה המעוצב, המסוגנן והיוקרתי ביותר של פרגולות סנטק הופך אותן לכה אידיאלי עבור המרחבים המוזכרים לעיל, אבל לא רק. עובדת קונסטרוקציית האלומיניום החזקה, אשר מחוברת לקירות אחוריים על גבי תופסניות מיוחדות, תאורת הלדים המובנית ומערכת ההפעלה אשר אחראית על הסגירה והפתיחה של הפרגולה, הופכות אותה לאחד ממוצרי הדגל של תעשיית הסוככים בארץ.