סנטק

סוכך סנטק, ובאנגלית SUNTECH, הוא סוכך חדשני, ייחודי ומיוחד אשר נוצר בטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת לו להתקפל במהירות, להתאים לכל מזג אוויר ומעניקה לו עיצוב ומראה מרהיבים.

סוכך סנטק מתאים לבתים פרטיים ולבתי עסק מכל הסוגים ובכל המרחבים.

על המבנה והמאפיינים של סוכך סנטק

סוכך סנטק מאופיין בתשתית כמו של רוב הסוככים המתקדמים. ככזה, התשתית שלו מורכבת מזרועות, פינות וצירים אשר עשויים מחומר אלומיניום עבה וקשיח. יחד עם זאת, תשתית הסנטק מחזיקה במרכיבים הבלעדיים הבאים: מרזב ייעודי אשר אוסף את כל המים היורדים אל הסוכך. תאורת לדים איכותית אשר מותקנת ישירות בתוך הפרופילים. מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי קל ונוח לתפעול.

בנוסף, סוכך סנטק מאופיין גם ביתרונות הייחודיים הבאים: יכולת התקפלות והתאמה מוחלטת למרחב שבו הוא נמצא. מראה מעוצב, מסוגנן ויוקרתי ביותר. עמידות מאקיסמאלית בפני כל תנאי קיצוני של מזג אוויר כמו, רוחות, גשם, שלג ועוד.

סוכך סנטק מיועד למרחבים רבים

בתים פרטיים מכל הסוגים ובכל מתחמי המגורים. בתי עסק מסוגים רבים ומגוונים כמו בתי קפה, מסעדות, גני אירועים ומועדוני ספורט מסוגים שונים.

המראה המעוצב, המסוגנן והיוקרתי ביותר של סוכך הסנטק הופך אותו לכה אידיאלי עבור המרחבים המוזכרים לעיל, אבל לא רק. עובדת קונסטרוקציית האלומיניום החזקה שלו, אשר מחוברת לקירות אחוריים על גבי תופסניות מיוחדות, תאורת הלדים המובנית ומערכת ההפעלה אשר אחראית על הסגירה והפתיחה של הסוכך, הופכות אותו לאחד ממוצרי הדגל של תעשיית הסוככים בארץ.