פתרונות הצללה

בעלי עסקים רבים, כמו בתי קפה ומסעדות, שבהם מתחם הישיבה ללקוחות מתחלק בין הפנים לחוץ, מחפשים כל העת פתרונות להגנה מפני אור שמש חזק מדי. וכך גם בעלי בתים שבהם חצר גדולה או מרפסת רחבת ידיים, ומעוניינים לנצל את המרפסת והגינה לישיבה בחוץ גם בימי שמש.

אחד הדברים הכי חשובים כשמדובר בעונת הקיץ היא הצללה – בלעדיה לא ניתן להתחמק מאור השמש הלוהט, וקשה מאוד לשבת למשך זמן ממושך באזורים פתוחים ושאינם מוצללים. לכן, מקומות ציבוריים שדואגים לפתרונות הצללה, זוכים להרבה יותר ביקורים של לקוחות וקהל גם בימי הקיץ החמים.

הצללות והקיץ הישראלי

עונת הקיץ בישראל יוצרת קשיים לאנשים רבים – החל מקושי לסבול את החום הכבד, ההזעה, הסינוור מקרני השמש ועוד. במקרים רבים, רק פתרון הצללה איכותי ועמיד יוכל לעזור לנו לסבול את השמש הישראלית.

גם בבית הפרטי, אם אנו בעלי מרפסת גדולה או חצר רחבת ידיים, כדאי להתקין פתרון כלשהו לקרני השמש, כגון סוכך זרועות או מרקיזה, שיעזרו ביצירת הצללה וכך נוכל ליהנות יותר בעת שהותנו במרפסת.

הצללה יכולה להתבצע בהמון דרכים, אך חשוב לוודא שהיא תהיה איכותית ותישמר לאורך זמן, שתגן מפני השמש ושלא נאלץ לסבול ממנה. קיימות בארץ חנויות רבות שמתמחות בתחום מוצרי ההצללה, ומציגות לקהל הרחב מוצרים שיגנו עליהם מפני השמש, לבית או לעסק, או פתרונות ניידים כדוגמת שמשייה, כדי שנוכל לקחת איתנו לחופשות או כל פנאי אחר המלווה בשהייה בחוץ.

אילו פתרונות הצללה מומלץ לבחור?

פתרונות הצללה אמנם יכולים לעלות כסף ולהצריך התקנה מיוחדת, אך המאמץ צפוי להשתלם בהמשך. התקנת פתרון הצללה איכותי היא השקעה לטווח הארוך, שמניבה פירות כבר מהיום הקיצי הראשון של העונה. התחרות העזה בין החברות שמציעות פתרונות הצללה מתקיימת תמיד, ולכן קיימת נטייה אצל רוב החברות להוריד מחירים, במיוחד בתקופות הפחות עמוסות.

לפני שאתם יוצאים לקנות מוצר הצללה כלשהו, זכרו כי מומלץ לחפש את המוצרים האיכותיים יותר – כאלה שעשויים מחומרים חזקים וטובים, ויכולים גם להחזיק מעמד מול נזקי הטבע המגיעים מחום וקור והתחלופה ביניהם. פתרונות הצללה איכותיים הם אלה שיחזיקו לאורך זמן ויישמרו היטב, בין אם בבית או בעסק.

דוגמאות להצללות – סוככים במגוון דגמים