מרקיזות וסוככים

חברת הסוכך מוצרי הצללה בע"מ מציעה מגוון רחב ביותר של סוככים ומרקיזות ופתרונות הצללה נוספים, עבור בתים פרטיים, בנייני מגורים, בתי עסק, גני אירועים ועוד. הסוככים עשויים מהחומרים הטובים, העמידים והאיכותיים ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

סוככים ומרקיזות – יתרונות

ישראל התברכה באור שמש ברוב ימות השנה. גם בימי החורף הגשומים לא נפקד מאיתנו אור השמש, וזו כמובן ברכה. אך בקיץ, עם זאת, השמש יכולה להעיק בחום הכבד, ולמנוע מאיתנו ליהנות מהאוויר בחוץ כשאנחנו מעדיפים להסתגר בפנים הבית עם המזגן.

הדרך הטובה ביותר ליהנות מהאוויר הפתוח מבלי שנצטרך לסבול מהשמש היא להשתמש באחד מעשרות פתרונות ההצללה האפשריים כיום בשוק. סוככים ומרקיזות הם לא יקרים, ניידים ועמידים. לעומת פרגולות, שהן אמנם מאוד יפות אך קבועות, את הסוככים אנחנו יכולים להחליט מתי ואיפה להעמיד, ואף להוריד בעת הצורך.

סוככים יכולים להיפתח ולהיסגר, בין אם על ידי זרועות מתקפלות, גלילה ידנית, מנועים חשמליים או אפילו מסילות. סוככים ומרקיזות יכולים להתאים גם מבחינה עיצובית ולהוות חלק בלתי נפרד מהעסק באמצעות מיתוג מתאים לדוגמה.

חשוב מאוד להקפיד על החומרים שמהם עשויים הסוככים ועל עמידותם וחוזקם של הבדים, וזאת כדי לשמור עליהם מפני נזקי הגשם והשמש. על הסוככים להיות עמידים בכל תנאי מזג אוויר, גם מבחינת יציבות (שלא יעופו או ייפלו) וגם מבחינת שחיקה ושימוש.

דוגמאות לסוככים ומרקיזות

סוככים ומרקיזות – גמישות

אפשר לבחור סוככים ומרקיזות לכל מטרה. הגמישות באה לידי ביטוי בגדלים, במחירים, בשטחים שאנו מעוניינים להצליל וכמובן בסוג השימוש – פרטי או מסחרי, אישי או ציבורי. נוכל להשתמש בסוכך מתאים עבור הצללה של פתח העסק שלנו, להקים סגירת חורף עבור המסעדה או בית הקפה שלנו, להשתמש בסוככים קטנים על מנת ליצור פינות מוצלות בחצר הבית או רחבת העסק שלנו, להצליל את המרפסת או את הגג, להשתמש בסוככים מתאימים עבור אירועים, ואפילו להצליל את החניה של הרכב שלנו.

סוככים מגיעים בצורות שונות, בצבעים שונים, והם יכולים להשתלב באופן מושלם עם המבנה והמשטח שאותו הם מצלילים. המרקיזות, שהן בעצם סוככים קטנים, משמשות לרוב להצללות של שטחים קטנים יותר, והן נפתחות בצורה של חצי עיגול, כאשר הבד נמתח בין מסגרות המתכת הרחבות המחוברות על גבי ציר מרכזי אחד. כשאתם בוחרים סוככים ומרקיזות כדאי מאוד לשים לב לאיכות החומרים – המתכת, הבד, המסגרות, הזרועות – על מנת שתהיו בטוחים שתוכלו ליהנות מהם לאורך זמן.