מרקיזות

 

סוככי המרקיזה הם הסוככים המוכרים, האלגנטיים, המעוצבים, המעוגלים והיפים – אבל לא רק. סוככי מרקיזה הם גם חזקים ועמידים ביותר בפני כל תנאי מזג האוויר, ונוחים עד מאוד לשימוש.

על היתרונות של סוכך מרקיזה

סוכך מרקיזה הוא אחד הסוככים השכיכים בישראל. מדובר בסוכך שמורכב ממניפת פרופילי אלומיניום בשני צדדיו כאשר השילדה פתוחה, המרקיזה מאופיינת במראה של רבע עיגול שמכוסה בבד. כאשר השילדה סגורה, המרקיזה הופכת לבעלת מראה של ח' מקופלת לכיוון הקיר האחורי.

מבחינת יתרונות בפועל, סוכך מרקיזה מאופיין בכל הבאים: הצללה מוחלטת ומלאה. הענקת פרטיות . עמידות וחוזק בתנאי מזג האוויר. אורך החיים של סוכך המרקיזה הוא ארוך ואיכותי. תחזוקה קלה, פשוטה ובסיסית ביותר. תפעול ידני או באמצעות מנוע חשמלי שמאפשר קיפול ופתיחה קלים ונוחים ביותר.

על המבנה הייחודי של סוכך המרקיזה

סוכך מרקיזה הוא סוכך מתקפל שמורכב משילדת אלומיניום, תכונה חשובה ביותר לסוכך שנמצא כל העת בחוץ, בכל עונות השנה. בנוסף, סוכך המרקיזה הינו בעל כיסוי עשוי בד דראלון, בד חזק, איכותי, עמיד ביותר ובעל מראה יפה ומסוגנן, או בד שימשונית חזק, עמיד ואטום ביותר שעשוי מחומר ה – PVC האיכותי.

השילוב של השילדה החזקה ביחד עם הבד האיכותי מאפשר למרקיזה לספק קירוי והצללה כה איכותיים.

סוכך מרקיזה מתאים לאיזורים רבים

סוכך המרקיזה נחשב לסוכך בעל מרחב ההתאמה הגדול ביותר. ככזה, הוא מתאים לחלונות, וויטרינות, כניסות לבתים, מרפסות, משרדים ובתי עסק מסוגים רבים.

לבחירת המרקיזה המתאימה לכם – צרו קשר לפגישת ייעוץ חינם