מרקיזות

 

סוככי המרקיזה הם הסוככים המוכרים, האלגנטיים, המעוצבים, המעוגלים והיפים – אבל לא רק. סוככי מרקיזה הם גם חזקים ועמידים ביותר בפני כל תנאי מזג האוויר, ונוחים עד מאוד לשימוש.

על היתרונות של סוכך מרקיזה

סוכך מרקיזה מורכב משילדת שלבים עשוייה אלומיניום עבה וחזק. כאשר השילדה פתוחה, המרקיזה מאופיינת במראה של רבע עיגול שמכוסה בבד. כאשר השילדה סגורה, המרקיזה הופכת לבעלת מראה של ח'.

מבחינת יתרונות בפועל, סוכך מרקיזה מאופיין בכל הבאים: הצללה מוחלטת ומלאה. הענקת פרטיות מוחלטת. עמידות וחוזק מוחלטים גם בפני הרוחות החזקות ביותר. אורך חיים ארוך ואיכותי. תחזוקה קלה, פשוטה ובסיסית ביותר. תפעול ידני או באמצעות מנוע חשמלי שמאפשר קיפול ופתיחה קלים ונוחים ביותר.

על המבנה הייחודי של סוכך המרקיזה

סוכך מרקיזה הוא סוכך מתקפל שמורכב משילדת אלומיניום חזקה ביותר, ובעיקר אלת חלד, תכונה חשובה ביותר לסוכך שנמצא כל העת בחוץ, בכל עונות השנה, ללא שום יוצא מן הכלל. בהתאם, גם הצירים והפינות של שילדת המרקיזה עשויים מחומר האוקולון החזק, האלסטי והאיכותי.

בנוסף, סוכך המרקיזה הינו בעל כיסוי עשוי בד דראלון, בד חזק, איכותי, עמיד ביותר ובעל מראה יפה ומסוגנן, או בד שימשונית חזק, עמיד ואטום ביותר שעשוי מחומר ה – PVC האיכותי.

השילוב של השילדה החזקה ביחד עם הבד האיכותי מאפשר למרקיזה לספק קירוי והצללה כה איכותיים.

סוכך מרקיזה מתאים לאיזורים רבים

סוכך המרקיזה נחשב לסוכך בעל מרחב ההתאמה הגדול ביותר. ככזה, הוא מתאים לחלונות, וויטרינות, כניסות לבתים, מרפסות, משרדים ובתי עסק מסוגים רבים.

לבחירת המרקיזה המתאימה לכם – צרו קשר לפגישת ייעוץ חינם