סוכך קבוע

על המאפיינים, הצורות והיתרונות של הסוכך הקבוע

סוכך קבוע כשמו כן הוא, קבוע ובלתי ניתן לשינוי וניוד. בנוסף, סוכך קבוע מאופיין בעמידות מירבית בפני רוחות חזקות, ובעל יכולת התאמה לכל מזג אוויר.

השילדה של הסוכך הקבוע עשוייה מאלומיניום עבה וחזק, ובעיקר אל חלד, וזאת על מנת שהסוכך ייהנה לא רק משילדה חזקה לאורך זמן, אלא גם משילדה בעלת מראה נקי ויפה.

ניתן גם לקבוע את זווית הסוכך הקבוע, האם הוא יהיה בעל זווית ישרה או זווית חדה, וזאת בהתאם לצרכי הקירוי וההצללה של המרחב שבו הוא יותקן.

סוכך קבוע זמין במגוון גדול של צורות ועיצובים

על מנת לספק מענה כולל ומלא עבור צרכי קירוי והצללה לכל חלל ומרחב, הקטגוריה של סוכך קבוע מציעה סוככים קבועים במגוון גדול של צורות ועיצובים. ביניהם ניתן למצוא סוככים קבועים בצורות של חצי קשת, ישר זווית, שיפועי ושלושה זרועות. בנוסף, ישנם סוככים קבועים בצורת רבע תפוז, אגס, אוזן פיל, סלסלה ועוד. עיצובים ייחודיים נוספים הם קשת מלאה, מנהרה, גל גבוה ועוד.

סוכך קבוע טוב וחיוני לבתים פרטיים ועסקים

סוכך קבוע נחשב למוצר הקירוי וההצללה האידיאלי והאופטימאלי עבור בתים פרטיים. סוכך קבוע מאפשר בו – זמנית חדירה של אור ויצירה של הצללה חיונית ומתבקשת. לכן, הוא גם טוב וחיוני ביותר גם לעסקים. הוא גם מהווה פריט דקורטיבי לעסק, וגם מספק קירוי מפני גשם והצללה מפני שמש. בנוסף, הסוכך הקבוע גם מאפשר לבית העסק אפשרות יצירת שילוט פרסומי לעסק עצמו, ובכך לשדרג את מראה הסוכך והעסק יחדיו.