סוכך חלון

סוכך חלון מתמחה בקירוי והצללת חלונות מסוגים שונים

מבחינת חשיפה לשמש, אין כל הבדל בין חללים ומרחבים כמו מרפסות שמש וגינות לחלון מטבח או חלון חדר שינה. יתרה מכך, חלונות מכל הסוגים זקוקים גם הם לפיתרון קירוי והצללה, וזאת על מנת לספק לחלל ולמרחב שהם מהווים חלק בלתי נפרד ממנו, אפשרות שהייה ואווירה נוחים ונעימים.

לפיכך, המטרה הראשית והעיקרית של סוכך החלון הינה קירוי והצללת חלונות מסוגים שונים.

פרטים חשובים וחיוניים אודות סוכך חלון

סוכך חלון הוא סוכך אשר מתמחה ביצירת הצללה לחלונות מכל הסוגים והגדלים. סוכך חלון מורכב משתי זרועות עשויות אלומיניום אל חלד וצבועות בצביעה איכותית אשר שומרת על מראהו החלק והיפה. בנוסף, זרועות סוכך החלון בנויות באופן קשתי, וזאת על מנת לאפשר הצללה לחלון אל מול קרני אור השמש אשר מגיעות באופן חזיתי.

על המבנה של סוכך החלון

סוכך חלון מורכב משלד חזק ועמיד ביותר, וזאת שכן לא רק שהוא חשוף כל העת, אלא עליו להתמודד עם מצבי מזג אוויר משתנים באופן תדיר, ולעמוד בתקני איכות ובטיחות רבים.

בנוסף, הזרועות של סוכך החלון כוללות בתוכן מערכות קפיצים חזקות ביותר, שביכולתן להתמודד עם כל כוח חיצוני וזעזוע.

אופי המבנה של סוכך החלון מאפשר לו ליצור הצללה מלאה ואופטימאלית. יחד עם זאת, במהלך עונת החורף, ובעיקר בעת גשמים, לא מומלץ להשאיר אותו במצב פתיחה מלא, שכן ייתכן ועוצמת הגשם תגרום נזק לזרועות. לכן, מומלץ לצמצם את זווית הפתיחה שלו או לסגור את הסוכך לכל היותר.

ניתן להפעיל סוכך חלון באמצעות כמה מערכות שליטה

כמו סוככים רבים אחרים, גם סוכך חלון מונע ומופעל באמצעות מערכת שליטה. בפועל, פעולות פתיחה וסגירה של סוכך החלון ניתנות באמצעות מערכות שליטה ידניות או חשמליות. ישנה חשיבות רבה לזהות מערכת ההפעלה של סוכך החלון, וזאת שכן יש להתאים אותו לסוג החלון והמרחב אשר מהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

מערכת השליטה הידנית של סוכך החלון מורכבת מצינור גלילה עליון, תופסניות המחוברות לקיר או לתקרה, וגיר ידני המאפשר את הגלילה למעלה או למטה של הסוכך.

מערכת השליטה החשמלית של סוכך החלון מאפשרת פתיחה וסגירה ממונעת של הסוכך, וזאת באמצעות לחיצה על מתג הפעלה. מערכת זו הינה חזקה, איכותית ומתקדמת.

על כיסויים מומלצים לסוכך החלון

כיסוי טוב, חזק ואיכותי מהווה חלק בלתי נפרד גם מסוכך החלון. ישנם כמה כיסויים מומלצים לסוכך זה, וביניהם בד דראלון וכיסוי שמשונית PVC. בד דראלון הוא בד איכותי שמאופיין באריגה צפופה ביותר, שביכולתו למנוע חדירה של גשם. כיסוי שמשונית PVC הוא בד בעל שלוש שכבות, אשר כל אחת מהן מצופה ב – PVC, מה ששומר על איכות ומראה הבד לאורך שנים. בנוסף, הם עמידים ביותר בפני גשם ותנאי מזג אוויר קיצוניים ומשתנים במהרה.