סוכך זרועות

על איכות הקירוי וההצללה של סוכך זרועות

סוכך זרועות נחשב לאחד מן הסוככים הייחודיים והיעילים ביותר, וזאת שכן הוא מאפשר שהייה בגן או במרפסת כזאת או אחרת בכל תנאי של מזג אוויר, למעט רוחות, באופן שהוא מספק הגנה מכל מצב של מזג האוויר – והכי חשוב – מפני קרינת שמש מציקה ומזיקה.

בנוסף, בניגוד לפרגולות ופיתרונות קירוי והצללה גדולים וקבועים אחרים, סוכך זרועות הוא דינאמי, דהיינו, מאפשר פתיחה וסגירה על פי צורך ומזג האוויר הנתון.

במילים אחרות, סוכך מאפשר שהות, מנוחה ואירוח בגינה ובמרפסת גם במצבי מזג אוויר של שמש וגשם. גם במהלך עונות הסתיו והחורף הקרירות והגשומות, ובעיקר במהלך עונות האביב והקיץ המסנוורות והחמות.

סוכך זרועות הוא הסוכך הטוב ביותר לדירות ובתים פרטיים

סוככי זרועות הם הסוככים הטובים ביותר עבור דירות ובתים פרטיים. בעיקר הודות למאפיינים ויתרונות כמו אפשרות פתיחה וסגירה מתקדם שמבוסס על זוג זרועות עם מפרק. כאשר סוכך הזרועות סגור, הזרועות שלו מכונסות בתוך עצמן, ובד הסוכך נגלל אל תוך גוף הסוכך עצמו. במצב זה, סוכך הזרועות צמוד אל הקיר, לא בולט וכך גם לא 'תופס' שטח מן החלל והמרחב הכללי. במצב של פתיחה, זרועות הסוכך הינן ישרות, ובד הסוכך מכסה אותן. כך, למעשה, מתבצעת ההצללה של סוכך הזרועות.

התקנה של סוכך זרועות לא מחייבת רישיון בנייה

התקנה של כל תוספת בנייה, ולו של פרטית, קטנה ומעוצבת כמו סוכך זרועות, הייתה מחייבת רישיון בנייה שקבלתו הייתה כרוכה בתהליך ארוך, ממושך ומייגע מבחינה בירוקרטית. במציאות הבנייה של ישראל היום, התקנה של סוכך זרועות לא מחייבת רישיון בנייה וניתנת להתקנה באופן קל ומהיר. התוצאה הסופית של ההתקנה הינה טובה, יפה, מעוצבת וחיונית מבחינת אפשרויות הקירוי וההצללה במרחב.

סוכך זרועות ניתן להתאמה אישית

יתרון נוסף, חשוב ומשמעותי ביותר של סוכך הזרועות, טמון בעובדה שהוא ניתן להתאמה אישית. התאמה זו הינה חשובה ומשמעותית ביותר עבור מרפסות, חצרות וגינות בעלי קו סגנוני ומבנה אדריכלי ייחודי שאין לשבשו באמצעות התקנת פריט בנייה שונה מבחינה סגנונית ואדריכלית. בפועל, סוכך זרועות ניתן להתאמה אישית גם מבחינת צבע הבד וגם מבחינת מראה התשתית והזרועות שלו.

ביחד, הוא משתלב באופן מושלם בסביבת המרחב שבו הוא נמצא, וגם מספק קירוי והצללה מתבקשים באופן חיוני ואופטימאלי.