סוככי שמש

סוככי שמש משמשים כהגנה מפני קרני השמש בקיץ הלוהט, ולכן רבים נוהגים לקנות סוככים אלה למרפסת או לחצר, וזאת כדי להינות מישיבה בחוץ גם בימים חמים במיוחד.

כאשר מעדיפים לשבת בחוץ ולא בבית ליד המזגן, אין ספק שחייבים הצללה והגנה מפני השמש – אחרת יהיה קשה מאוד לסבול את החום הכבד לאורך זמן רב, ללא שימוש בסוככי שמש. גם בבתי עסק, כמו מסעדה או בית קפה, גלידריות וכד' מתקינים סוככי שמש, או לכל הפחות פרגולות או שמשיות.

הקיץ בישראל עלול לגרום לרבים לוותר על יציאה מהבית, רק כדי להימנע מהחום ומהתחושה הלא נעימה של הזעה. כמו כן, כידוע החום גם מתיש, ולכן אנשים רבים מעדיפים להעביר את הזמן במקומות ממוזגים. ומה קורה כאשר לפעמים רוצים לצאת החוצה ולשאוף אוויר? במקומות שבהם מותקנים סוככי שמש ניתן לעשות זאת בלי לחשוש.

על מה להקפיד כאשר בוחרים סוכך למרפסת שמש?

כאשר מחליטים לרכוש סוכך שמש, כדאי לבחור סוככי שמש מסוג איכותי, שיוכלו להישמר לזמן רב ויהיו עמידים לפגעי הזמן ומזג האוויר. במקרה זה הבחירה בסוגים הפשוטים יותר של פרגולות או סוככים, עלולה לעלות לנו בהמשך ביוקר – כיוון שנצטרך לחדש או להחליף את הפרגולות הפשוטות.

התקנה של סוככי שמש למרפסת בבית פרטי היא פשוטה, אינה גוזלת זמן רב, ואין צורך גם להכין את השטח או את מקום ההתקנה, וכמובן אין צורך לקבל היתרי בנייה מהוועדה לתכנון ובנייה.

מלבד הגנה מפני קרני השמש המטרידות, סוככים למרפסות שמש יכולים לעזור גם בהיבט הבריאותי – שכן ידוע כי שהייה ארוכה בשמש עלולה להיות מסוכנת. לכן – ההצללה באמצעות סוככי שמש חשובה גם למניעת פגעי קרינת השמש, כמובן בשילוב קרם הגנה שמגן על העור.

סוכך שמש הוא פתרון אחד מני רבים הקיימים ליצירת הצללה והגנה מהשמש. סוככים כאלו קיימים במקומות רבים – ציבוריים ופרטיים. ניתן לרכוש את סוככי השמש בחנויות שונות המתמחות בסוככים או בפתרונות הצללה, שבהן נמכרות גם פרגולות או שמשיות ממגוון סוגים ואיכויות. כמו כן רצוי להתייעץ עם איש מקצוע לגבי התאמת סוכך שמש לצרכינו ולגודל השטח להתקנה.

לפרטים נוספים ולבחירת סוכך השמש המתאים לכם – צרו קשר והמומחים שלנו ישמחו לסייע

סוכך שמש – דוגמאות ממגוון סוגי הסוככים