סוככי מרקיזה

מרקיזה מתקפלת

סוכך המרקיזה הינו אחד הסוככים הוותיקים והמוכרים ביותר, ולא בכדי. המרקיזה עמידה ביותר בפני רוחות וגשמים במהלך עונת החורף, ומספקת הצללה מירבית במהלך עונת הקיץ. בנוסף, היא מיועדת למרחבים ואיזורים רבים כמו חלונות, מרפסות, כניסה לבתי עסק מכל הסוגים ועוד.

בנוסף, סוככי מרקיזה מתקפלים באופן קל ומהיר, מאפיין שהפך אותם לכה מבוקשים ונפוצים. יכולת ההתקפלות לא רק נועדה לאחזקה ושימור נכונים של המרקיזה, אלא גם על מנת לשפר את ראות המרחב ולספק לו אור.

יתרון נוסף וחשוב מאוד של המרקיזה הינו העיצוב היפה, הנקי והאסתטי שלהם. מראה זה נובע מן הבד האיכותי אשר מכסה אותה, ואשר, לרוב, עשוי מבד שימשונית איכותי. בנוסף, בדי השימשונית ניתנים במגוון צבעים וצורות, מה שמאפשר התאמה מושלמת שלהם לקו העיצובי והסגנוני של המרפסת או בית העסק.

היות וסוככי המרקיזה מספקים הצללה מלאה מפני השמש, הם מספקים גם פרטיות מוחלטת מפני גורמים אשר לא מהווים חלק מן החלל והמרחב הפנימיים של המרקיזה. לכן, היא מומלצת בעיקר להתקנה בקרב בניינים משותפים, אבל גם בקרב מתחמי בתים פרטיים ודו – משפחתיים.

בניגוד לפתרונות קירוי והצללה אשר נחשבים לתוספות בנייה ושחייבים באישורי עירייה, סוככי מרקיזה נחשבים לאביזרי עיצוב והצללה, ולכן הם כלל לא חייבים באישור עירייה מנהלי.

על השלד האיכותי של סוככי המרקיזה

ללא השלד האיכותי שלהם, סוככי מרקיזה לא היו יכולים לספק בפועל את הקירוי וההצללה המוצלחים שלהם.

השלד עצמו עשוי מאלומיניום עבה וחזק ביותר. בנוסף, הוא בעל צורה מעוגלת וזאת כדי לאפשר את צורתה של המרקיזה. האלומיניום הוא הגורם הראשי ליציבות ולחוזק העצומים של המרקיזה. הפינות והצירים שאליהם מחובר שלד האלומיניום עשויים מאוקולון, חומר אלסטי חזק ביותר, שאף מעצים את חוזקה ויציבותה של המרקיזה.

שמשונית איכותית ויפה מספקת את היופי של המרקיזה

שלד מרקיזה חזק ביותר חייב להיות חלק בלתי נפרד ממנה. יחד עם זאת, ללא כיסוי איכותי ויפה, המרקיזה כלל לא תוכל למלא את ייעודה באופן טוב ומלא.

לכן, כיסוי איכותי ויפה חייב להיות חלק בלתי נפרד מן המרקיזה. לרוב, כיסוי זה בא לידי ביטוי בדמותו של כיסוי שימשונית גמיש אשר עשוי מ – PVC איכותי. חומר גלם זה מספק לשימשונית הגנה מלאה בפני השמש ואטימות מוחלטת מפני גשם. בנוסף, ניתן לנקות ולשטוף בקלות את השימשונית, הודות לחומר ה – PVC.

בנוסף, בדי השימשונית זמינים לא רק במגוון עיצובים, אלא גם במגוון צבעים, וזאת על מנת להתאים למגוון רחב ככל האפשר של מרחבים.