סוכך זרועות

סוככי זרועות הם סוככים פופולאריים ושימושיים ביותר. הם יכולים להגיע בשלל דגמים וצבעים, ואין צורך לתמוך בהם מהרצפה. סוככי זרועות מתאימים במיוחד לפנטהאוזים, דירות גג, וילות, בתים פרטיים או דירות גן, וכן עבור חצרות, מרפסות ואפילו חניות. סוככי זרועות מעולים גם עבור בתי עסק ומומלץ להתקין סוכך זרועות בפתחם של חנויות וקיוסקים, על מנת להעניק הצללה ללקוחות הנכנסים ופוקדים את שעריהם.

מעבר לפתרונות הצללה מגוונים, לסוכך זרועות יתרונות נוספים, כגון כוונון זווית הסוכך לפי הצורך – כלומר, לא מדובר רק במצב "פתוח" או "סגור" של הסוכך, אלא ניתן לשחק עם זווית ההצללה בהתאם לכיוון השמש בכל רגע נתון.

יתרון נוסף הוא האפשרות להאריך את הזרועות או לקצר אותן בהתאם לשטח שאותו אנו מעוניינים להצליל. סוכך זרועות יכול להגיע עם מנוף גלילה ידני, שהוא פשוט ונוח להפעלה, או בשילוב מנוע חשמלי, המאפשר לפתוח ולסגור את הסוכך ולשלוט על זוויות הזרועות ואורכן בלחיצת כפתור או באמצעות שלט רחוק.

סוככי זרועות לפתרונות הצללה לבית או לעסק

איך בנוי סוכך זרועות?

סוכך זרועות מורכב מזרועות מתקפלות, מסגרות מתכת, בד הנמתח בין המסגרות, ומנוף גלילה ידני או חשמלי. בסוככי זרועות חשיבות איכות הזרועות היא קריטית. כמו כן חשוב להקפיד על איכות הבדים, ועל טיב מנגנון הגלילה, בין אם מדובר במנגנון פשוט וידני ובין אם בסוכך חשמלי מורכב יותר.

חשוב לדעת – סוככי זרועות של חברת הסוכך מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית על ידי חברת vera הגרמנית. הסוככים מיוצרים בסטנדרטים גבוהים ובתקנים המחמירים ביותר באירופה, והזרועות עשויות מחומרי אל-חלד איכותיים. הבדים משלבים בדי דראלון בציפוי טפלון, מה שמאפשר עמידות גבוהה בתנאי מזג אוויר משתנים.

מגוון דגמי סוככי זרועות

לבחירתכם מגוון דגמים של סוכך זרועות, המותאמים לצרכי הלקוח. מומלץ ליצור קשר לקבלת ייעוץ מקצועי חינם לפני בחירת סוכך זרועות.

איזה סוכך זרועות מתאים לכם? צרו קשר לפגישת ייעוץ חינם ונשמח להתאים לכם את הסוכך שלכם