סוכך למרפסת

מה צריך לדעת לפני שבוחרים סוככים למרפסת?

לפני שאתם רצים לבחור ולרכוש סוככים למרפסת, כדאי לקחת בחשבון כמה דברים שיעזרו לכם לקחת החלטה טובה ומושכלת. זכרו כי סוככים אינם כמו כל רהיט בבית – אמנם הם חייבים להיות יפים ומתאימים לרוח העיצובית, אך מדובר בפריטים שיש להרכיב ולהתקין אותם, החייבים להיות איכותיים, עמידים ובעיקר בטיחותיים. לכן שימו לב לפרטים הבאים:

עונות השנה – לאיזו עונה מיועד הסוכך? עבור הצללה בקיץ או יותר עבור הגנה בחורף? תשובה לשאלה זו תקל עליכם מאוד בבחירת הסוכך המתאים. לא כל סוכך מתאים לקיץ, ולא כל סוכך מתאים לחורף. ישנם כמובן סוככים המתאימים לכל עונות השנה, אך אין זה אומר שדווקא אלו הסוככים מתאימים לכם, וסתם תוציאו כסף מיותר.

סוכך מרקיזה מתקפלת במרפסת

באיזו קומה מדובר? – לקומה שבה ממוקמת הדירה שלכם יש משקל רב בבחירת סוככים למרפסת. קומות גבוהות נהנות לרוב מאור רב יותר, אך גם מרוחות חזקות יותר, לכן במקרים אלו כדאי לבחור בסוכך חזק ועמיד במיוחד.

סוכך קבוע או מתקפל? – בידקו האם מבחינה עיצובית ופרקטית מתאים לכם סוכך קבוע, אשר אין צורךלפתוח ולסגור אותו בכל פעם והוא מעניק צל באופן קבוע, או סוכך מתקפל המעניק גמישות. סוככים מתקפלים וסוככי זרועות יכולים להיות גם חשמליים, ולהיפתח ולהיסגר בלחיצת כפתור.

בטיחות, בטיחות, בטיחות! – סוככים למרפסת הם בעצם פריטים אשר נמצאים בתוך הבית או הדירה שלכם. לכן עליהם להיות בטיחותיים ומותקנים כראוי, ועשויים מהחומרים האיכותיים והטובים ביותר שיש – בעיקר אם יש ילדים בבית. כמו כן, אם מדובר בסוכך חשמלי, על אחת וכמה וכמה עליכם לוודא שההתקנה מבוצעת באופן מקצועי ושהסוכך עומד בכל התקנים הרלבנטיים.

למידע נוסף אודות סוככים למרפסת ולתיאום פגישת ייעוץ חינם – צרו עמנו קשר