סוככים – ההצלחה שבהצללה

בשנים האחרונות נראים יותר ויותר פתרונות הצללה באמצעות התקנת סוככים מחוץ לבתים משותפים, בתים פרטיים ובתי עסק. אם חשבתם שזוהי תוצאה של "פינוק יתר" של אנשים, אז כנראה טעיתם. הסיבה האמיתית היא הפחד מפני הטבע – כדור הארץ מתחמם, והסוככים נועדו להעניק לנו הצללה, והגנה מפני קרני השמש המסוכנות לבריאות.

בדומה לעצים בשדרה רחבה במרכז העיר, גם סוככים שמעניקים שטח הצללה רחב מסוגלים להוריד את הטמפרטורה במעלה אחת או שתיים מתחתם. האוויר מתחת לסוכך נעשה צונן יותר והרבה יותר נעים, והסכנה מפני חשיפה לשמש הולכת ופוחתת.

גם בימי גשם סוערים בחורף הישראלי, או אף טפטופים קלים בעונות המעבר – אלו שנחשבים מזוהמים יותר לאחר שרב כבד (גשם "מלוכלך" כפי שהוא נקרא לעיתים) – הסוככים מצליחים להגן עלינו ולמנוע את חדירת הרטיבות לשטחים שעליהם הם מסוככים. כך, ניתן להיעזר בסוככים להגנה מפני זיהום ורטיבות.

מכל הסיבות שתיארנו, ניתן לראות כי הסוככים הופכים את הישיבה במרפסת, היציאה לחצר או אפילו סתם העמידה ליד החלון, לנסבלים הרבה יותר ואף במקרים מסוימים מהנים. ולכן, ניתן להבחין לאחרונה ביותר ויותר סוככים מסוגים שונים בחזיתות בתים, על מרפסות או בחצרות, וכמובן בבתי עסק.

מגוון הפתרונות האסתטיים לסוככים הוא מדהים. החל מסוככים קבועים בהתקנה חד פעמית, דרך סוככים שאותם ניתן להסיר באופן חלקי על פי רצון המשתמש, וכלה בסוככי זרועות אשר הזווית שלהם ניתנת לכיוונון לפי תנאי מזג האוויר וקרני השמש.

את מרבית הסוככים ניתן להזמין על פי טעמו האישית של הלקוח ובהתאמה מושלמת לרצונו. כמובן שניתן להדפיס דוגמאות שונות על בד הסוכך, או אפילו את סמל העסק – אם מדובר בסוכך לבית עסק. כך שניתן להרוויח הגנה מפני השמש והגשם, הצללה וגם שטח פרסום – הכל באותו המחיר.

למידע נוסף אודות סוגי הסוככים המתאימים לכם – בבית או בעסק – צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לייעץ.