סוכך קסטה

אחד מסוגי הסוככים האלגנטיים והיפים ביותר הוא סוכך קסטה. סוכך זה מגיע בצבעים שונים וניתן אף לשדרג אותו באמצעות הוספה של חיישנים שונים, שהופכים כל סוכך קסטה ל"סוכך חכם" ומגדילים את ההנאה מהשימוש בו. 

סוכך זרועות קסטה

סוכך קסטה הוא למעשה סוכך המתגלגל לתוך קופסה ("קסטה"), כאשר הוא סגור – בדומה לצורה שבה תריס עובד. את סוככי קסטה ניתן לשדרג באמצעות עיצוב הקסטה, וכך להעניק לסוכך מראה חדיש וייחודי במגוון אפשרויות.

לא פלא שסוככים מסוג זה הם נפוצים מאוד בשימוש, ומשרים מראה אלגנטי במיוחד – ומהווים את פתרון ההצללה היפה ביותר. באמצעות העיצוב המיוחד והמרשים, סוככי קסטה משדרים מראה ייצוגי ומשתלבים היטב בכל נוף שבו תתקינו אותם.

סוכך קסטה – לסגנון רומנטי ומיוחד בבית שלכם

סוככי קסטה נפוצים במיוחד גם בערי אירופה. ביקור קצר ברחובות עיר אירופאית, יגלה מהרגע הראשון כי הסוככים תורמים לעיצוב המיוחד והאותנטי. סוכך קסטה, שהינו אידיאלי להצללה ומשדרג את חזות הבית, יוצר אווירה רומנטית ומיוחדת לכל מבנה – ישן או חדש.

רבים יבינו ודאי כי סוכך קסטה הוא כה הכרחי עבורם, עד כי לאחר שהתקינו אותו – לא הצליחו להבין כיצד הסתדרו בלעדיו. סוכך קסטה מאפשר ליהנות גם מישיבה בחוץ בתנאי מזג אוויר משתנים, וליצור הצללה איכותית וקלאסית.

ה"קופסה" שאליה מתקפל הסוכך תשמור על שלמותו בחורף, ותאפשר לסוכך קסטה איכותי להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. כמו כן, סוכך קסטה מתקדם יכול להתאים את עצמו לסביבה ולשינויים בה – זאת באמצעות שימוש בחיישנים אשר קולטים את אור השמש והכיוון שמנו הוא מגיע. כך יוכל סוכך הקסטה לשמש ביתר יעילות אתכם ואת סביבתכם הקרובה.

סוכך קסטה – דוגמאות

צפו בסרטון על סוכך קסטה